Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Nový Rozkvet


Ubytovanie Nový Rozkvet je najbližšie situované ubytovanie od najnavštevovanejšieho termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort v Štúrove, nachádza sa cca 50 metrov od hlavného vstupu.
Vytvorili sme pre Vás ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka príjemné, útulné a pokojné prostredie vhodné pre rodiny s deťmi ale aj ostatné vekové kategórie.

Štúrovo je obľúbenou destináciou v každom ročnom období. Zaujímavosťou je najmä most Márie Valérie, ktorý spája Štúrovo s maďarským mestom Ostrihom. Do Ostrihomu sa môžete prejsť alebo sa previesť výletným vláčikom, bicyklami a navštíviť majestátnu Ostrihomskú baziliku. Veľkým lákadlom je najmä spomínaný Vadaš Thermal Resort s celoročnou prevádzkou. Nájdete tu vnútorné a vonkajšie bazény, tobogany, novovybudované wellness centrum s vírivkami a vodnými atrakciami, viaceré ihriská, jazierko i rôznorodé atrakcie, pri ktorých sa zabaví celá rodina. Zanietení rybári sa potešia možnosti rybolovu na neďalekom jazere Carpodrom v obci Kamenný Most.

ubytovacie zariadenie Nový Rozkvet je Vám k dispozícii počas celého roka. Celková kabapacita ubytovacieho zariadenia je 12 dospelých a 6 detí. Izby sú dvojposteľové, 3 posteľové a 4posteľové izby. Každá izba má svoje sociálne zariadenie a sprchu, televízor a pripojenie na Wifi.
V prípade záujmu Vám vieme pripraviť aj detskú postieľku.

Súčasťou ubytovacieho zariadenie je veľká spoločná kompletne vybavená kuchyňa ( sklokeramická doska, teplovzdušná rúra, rýchlovsrné kanvice, kávovsr Dolce Gusto, mikrovlka ako aj veľké chladničky s mrazničkami. V spoločenskej miestnosti si možte vychutnať oddych pri veľkom smart televízore alebo pri hudbe, nakoľko miestosť je vybavená aj kvalitným ozvučením.

v horúcich letných večeroch si môžete posedieť na veľkej terase, kde si vychutnáte vínko a ak Vás prepadne hlad a dostanete chuť na grilované možte si ugrilovať na prenosnom grile. V oplotenom pozemku sa u nás Vaše detičky nebudú nudiť, nakoľko sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku so šmýkačkou a hojdačkami, zahrať si môžu aj futbal bedbinton. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné parkovisko priamo pri objekte. Tešíme sa na stretnutie s Vami v ubytovacom zariadení Nový Rozkvet.

Hlavná 66, 943 01 Štúrovo
Rezervácie na čísle: +421 (0) 911 39 99 39